Etykiety na opakowania

etykiety na opakowania

Etykiety na opakowania, dlaczego warto najważniejsze argumenty. 

 • Dobór materiałów i technologii produkcji, od tego jesteśmy, aby pomóc, wytłumaczyć, doradzić. 
 • Produkowane w Polsce – Produkcja całkowicie w EU to nasz priorytet
 • Przechowywane na płasko – wygoda i ekonomia to jedne z ważniejszych atutów tego rodzaju opakowań 
 • Projekt graficzny — indywidualny projekt stworzony specjalnie dla Ciebie – przez jednego z naszych profesjonalistów

Kto zamawia etykiety na opakowania ?

Etykiety na opakowania są niezbędne praktycznie dla każdej branży, jednak najczęściej produkujemy opakowania z logo dla :

 • etykiety na opakowania na kosmetyki 
 • etykiety na opakowania na produkty spożywcze
 • etykiety na wzorniki produktów 
 • etykiety na pudełka wysyłkowe dla e-commerce

Etykiety na opakowania produktowe - wyróżnij się na tle konkurencji!

Tworzymy estetyczne i atrakcyjne wizualnie opakowania i etykiety na produkty z różnych branż.

Dostarczamy opakowań z dowolnym nadrukiem, by produkt przyciągał wzrok i robił dobre pierwsze wrażenie. „Pierwsze wrażenie robi się tylko raz” wiemy że jest ono decydujące i nieraz decyduje o wyborze marki.

Dopasujemy kształt, kolor, wielkość etykiety.

 Zaskoczysz swoich klientów oryginalnymi etykietami oraz wyróżnisz się w ten sposób na tle konkurencji! 

Dzięki indywidualnemu projektowi wzmocnisz swoją markę na rynku. 

Etykiety na produkty
etykiety na opakowania
etykiety na opakowania

Naklejki z logo przygotowane specjalnie dla Twojego produktu to jak garnitur szyty na miarę. Efekt będzie od razu widoczny dla Twoich klientów. Dlaczego warto wybrać dopasowane naklejki ? Najważniejsza odpowiedź to Twój Klient – on zobaczy że nawet ten detal dopracowany jest do perfekcji. 

 • Prezentuje odpowiednio produkt, 
 • Zabezpiecza produkt 
 • Tworzy pozytywny wizerunek firmy
 • Pozyskuje nowych klientów

Usługi

Zobacz, co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić.

 


Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z projektowaniem pudełka i opakowania z nadrukiem, nasz zespół zajmujący się branżą e-commerce może również pomóc Ci w tym. Jako producent opakowań możemy wykonać wytrzymałe i odporne opakowania e-commerce z twoim logotypem.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

FaQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące etykiety na opakowania

Oczywiście ! Mamy własną grupę grafików, którzy mogą pomóc ożywić Twoją markę. Zadbają o rozpoznawalność i świadomość marki, doradzą z możliwościami ozdobienia, W ramach naszego stałej współpracy oferujemy 100% zaangażowanie. 

Skontaktuj się z naszym zespołem mailem lub za pomocą formularzy online lub zadzwoń do nas, aby poinformować nas o szczegółach zamówienia. Po otrzymaniu Nazwy firmy, nakładu, ustaleniu rodzaju etykiety, rodzaju nadruku np. CMYK, rodzaju . Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą z bezpłatną wyceną do akceptacji. Odpowiedzi na wszystkie zapytania ofertowe udzielamy najczęściej w ciągu 48 godzin w dni robocze.

Chociaż czas realizacji różni się w zależności od unikalnych specyfikacji każdego klienta, nasz standardowy czas realizacji zamówień na etykiety na opakowania wynosi 5-10 dni roboczych po ostatecznym zatwierdzeniu projektu.

Zamówienia produkcji  mogą wymagać dodatkowego czasu na produkcję i/lub wysyłkę, którym podzielimy się z Tobą z wyprzedzeniem. Chociaż utrzymujemy niezwykle wysoki poziom dokładności w podanych przez nas terminach realizacji, nie możemy zagwarantować szacunkowych dostaw. Jeśli data dostawy zależy od czasu, zdecydowanie zalecamy omówienie z przedstawicielem obsługi klienta pilnej produkcji i przyspieszonej wysyłki.

Dzięki MPackArt dokładnie będziesz wiedział jak będzie wyglądało twoje zamówienie, dbamy o szczegóły związane z projektem, możliwością nadruku. 

Przed wydrukowaniem etykiet utworzymy i udostępnimy makiety 2D i 3D  na podstawie dostarczonej grafiki. 

Oznacza to, że przed zleceniem do produkcji będziesz mógł zobaczyć każdy aspekt swojego projektu pod każdym kątem.

Jeśli potrzebujesz korekty projektu po przejrzeniu swoich makiet, nasz zespół projektantów graficznych i konstrukcyjnych zapewnia wsparcie projektowe

Nasz zespół przeprowadzi Cię przez wszelkie pytania dotyczące grafiki, makiet, projektu lub innych kwestii dotyczących nadruk na opakowaniach. Następnie szczegóły zamówienia zostaną potwierdzone, a faktura Proforma zostanie wysłana w celu potwierdzenia zamówienia. Po przesłaniu faktury następnym krokiem jest podgląd Twojej grafiki! Przed wydrukowaniem pudełek utworzymy i udostępnimy makiety 2D pudełek na podstawie dostarczonej grafiki. Oznacza to, że przed przeniesieniem zamówienia do produkcji będziesz mógł zobaczyć każdy detal i sprawdzić swój wizerunek i czy zwykły karton z nadrukiem to świetny element twojej działalności. 

Gdy przejrzysz i zatwierdzisz projekty, ze spersonalizowanym nadrukiem i będziesz pewien ze przyciągniesz uwagę potencjalnego klienta. 

Twoje zamówienie przejdzie do produkcji i zostanie wysłane do Ciebie w określonym czasie.

Zgodnie z ogólną zasadą ustalanie cen jest bardziej opłacalne wraz ze wzrostem ilości zamówienia, więc im większe są ilości opakowań, tym niższa będzie cena jednostkowa. 

Ceny są określane na podstawie wymiarów pudełka, rodzaju pudełka, ilości i rodzaju uszlachetnień, materiału pudełka, użycia taśmy klejącej, recykling.

Jako wiodący producent opakowań niestandardowych, zapewniamy konkurencyjne ceny na niestandardowych opakowaniach z nadrukiem.

 Jeśli znajdziesz gdziekolwiek lepszą cenę, postaramy się być lepsi i sprawdzimy ofertę. 

Wierzymy w przejrzyste ceny i dobrą specyfikację druku. 

wystarczy wysłać maila najlepiej z adresu firmowego, Mamy szeroki wybór materiałów do pakowania produktów m.in twojego sklepu internetowego. Pamiętaj że opakowania wysyłkowe dostępne są w kilku wersjach. Detale wpływają na ostateczną cenę. Pozwół nam Lepiej dopasować ofertę napisz do nas.